Obsługa medialna

Jak istotna jest obecność w mediach nie trzeba dzisiaj przekonywać nikogo. Również rajdy, nawet te niższej rangi, dają szansę zaistnieć na łamach internetowych oraz tradycyjnych mediów. Istotne jest zarówno to co dzieje się przed, jak i po rajdzie. Oferujemy kilka usług w tym zakresie.

Opracowanie i rozesłanie do wybranych mediów wypowiedzi przed rajdem oraz pakiet zdjęć z samego rajdu. Taki zestaw zapewnia zaznaczenie swojej obecności w mediach, a także daje możliwość swobodnego wykorzystania fotografii z danego rajdu na potrzeby sponsora i własne. Koszt takiego pakietu to 60 zł. Za dodatkowe 10 zł opracujemy i roześlemy także wypowiedź po rajdzie wraz z odpowiednią fotografią z samego rajdu.

Coraz częstszym zwyczajem jest przygotowanie raportów z rajdu na potrzeby sponsorów. Oferujemy stworzenie takiego raportu w formacie pdf z wykorzystaniem materiałów będących efektem naszej współpracy w cenie 50 zł lub w oparciu o dostarczone materiały własne w cenie 100 zł. Istnieje również możliwość wydrukowania w technologii cyfrowej i zbindowania przygotowanego raportu. Koszt uzależniony jest od ilości egzemplarzy i objętości raportu.